Кубок Англії Фінал Арсенал — Халл Сіті 17. 05. 2014. Як зіграли?

Октябрь 3, 2015 | Розділ: спорт
Відповідей: 3
  1. MAGIC:

У фінальному матчі Кубка Англії футболісти лондонського «Арсеналу» на стадіоні «Уемблі» в додатковий час обіграли «Халл Сіті» (Кінгстон-апон-Халл) — 3:2 ДВ (1:2).

Відкрив рахунок у матчі на 4-й хвилині «Халл», після подачі кутового і скидки головою Джеймс Честер ефектно пробив п’ятою у дальній нижній кут. Через п’ять хвилин Кертіс Девіс виявився спритнішим за всіх на добиванні і відправив другий м’яч у ворота «Арсеналу» з гострого кута. На 17-й хвилині «каноніри» один м’яч відіграли, Санті Касорла пробив точно зі стандарту. Зрівняв рахунок Лоран Косельні на 71-й хвилині пробивши на випередження, але отримавши травму. Основний час закінчився 2:2. А у другому додатковому таймі на 110-й хвилині настала розв’язка матчу, ефектну комбінацію ударом в нижній кут завершив Аарон Ремсі.

Лондонський «Арсенал» став володарем Кубка Англії.

текст при наведенні

2. Oleg74:

17 травня 2014 року, на стадіоні » Уемблі «, відбувся фінальний матч за Кубок Англії, в якому зустрічалися » Арсенал » ( Лондон ) і » Халл Сіті » ( Кінгстон — апон — Халл ). Ведучи в рахунку 2 : 0, » Халл Сіті » не зумів втримати перемогу. Лондонський клуб не тільки зумів зрівняти рахунок, але і в додатковий час зумів вирвати перемогу. Переможний гол у ворота » Халл Сіті забив на 109 — ій хвилині Аарон Ремсі.

» Арсенал » — » Халл Сіті » 3 : 2 ( дод. час ).

» Арсенал » ( Лондон ) — володар Кубка Англії сезону 2013 / 14 рр ..

3. Савояр:

Божевільний за напруженням й інтригою видався фінальний матч між «тиграми» і «гармашами». Виграючи 2:0(голи на рахунку Джеймса Честера і Кертіса Девіса) футболісти «Халл Сіті» немов злякалися своєї прудкості та віддали ініціативу супернику, ніж «зброярі» і скористалися сповна: спочатку Санті Косарла і Лоран Косельні зрівняли рахунок, а в додатковий час Аарон Ремсі дотиснув принишклих «тигрів». «Арсенал»(Лондон) — «Халл Сіті(Кінгстон — апон — Халл) 3:2.