Ліга Європи Фінал Севілья » — «Бенфіка» 14. 05. 14. Як зіграли? Де дивитися?

Відповідей: 7
  1. Oleg74:

14 травня 2014 року, в італійському місті Турин відбувся фінал Ліги Європи, в якому брали участь » Севілья » ( Іспанія ) і » Бенфіка » ( Лісабон, Португалія ). Основний час, як і додатковий час закінчився з рахунком 0 : 0. У серії пенальті більш вдалими була » Севілья «.

» Севілья » — » Бенфіка » 0 : 0, пен. 4 : 2.

» Севілья » — переможець Ліги Європи сезону 2013 / 14 рр. !

2. Эления:

14 травня 2014 року на стадіоні «Ювентус Стедіум» в Турині відбувся чемпіонат Ліги Європи між «Севільєю» Іспанії і «Бенфікою» Португалії. Матч обіцяв бути цікавим і стадіон був заповнений уболівальниками, чиї симпатії були на боці «Бенфіки».

На 12-й хвилині м’яч готовий був влучити у ворота Португальців, благодраря Хорхе Коке, але захисник відбив м’яч над поперечиною. Потім Карлос Бакка був близький, щоб забити гол. Потім Родріго Ліма намагався відзначитися. Далі гра йшла спокійно. Після перерви Бакка знову намагався зробити вирішальні дії. У підсумку, по завершенні матчу рахунок був нульовий, потім за результатами пенальті2 : 4 «Севільї» з великим рахунком.

Севілья — Бенфіка Ліга Європи 14 травня 2014 онлайн

текст при наведенні

3. MAGIC:

У фінальному матчі Ліги Європи сезону 2013/2014 пройшов у Турині іспанська «Севілья» обіграв португальську «Бенфіку» в серії післяматчевих пенальті, і стала володарем почесного трофею. Матч вийшов дуже напруженим, хоч і не порадував глядачів забитими м’ячами ні в основний, ні в додатковий час. А героєм зустрічі по суті став голкіпер «Севільї», якому вдалося відбити два пенальті.

Севілья (Іспанія) — Бенфіка (Португалія) — 0:0 (по пен. 4:2).

Ось як пробивали серію післяматчевих пенальті:

4. Савояр:

Відповідь Артему Дзюбі: іноді і «тренеришка» вміє взяти Лігу Європи. Таким чином відразу три трофеї отримувати іспанську прописку — Ліга Європи, Ліга чемпіонів, Суперкубок УЄФА. І нехай у матчі невелика територіальна перевага була на боці лісабонських «орлов», в гольове втілення це не перетворилося всі 120 хвилин матчу. Знадобилася серія після матчевих пенальті, щоб визначити переможця. Більш вдалими виявилися іспанці(справедливості заради треба зауважити, що воротар в двох відбитих пенальті виходив далеко від лінії воріт). «Севілья» — «Бенфіка» 0:0(по пенальті 4:2).

5. Тигра Іжевський [2]:

І все-таки Іспанія ! «Орлам» з Бенфіки не підкорився цей титул. Ось вам і тренинирешкка, як невтішно відгукнувся про іспанською специалиасте Артем Дзюба! Іспаній клуб ще раз довів, що в Європі вони найсильніші! «Севілья» — «Бенфіка»(0:0 — пенальті 4:2).

6. DEN4ikk [5.9 K]:

Абсолютно даремно і безрезультатно відбігали обидві команди півтори години. Підсумок цієї зустрічі — 0:0. Гра пройшла рівно і, на мій погляд, без особливих зусиль. Пенальті не було, вилучень не було. І лише три жовті картки: дві у Севільї, одна у Бенфіки.

7. chacha777 [41.8 K]:

Гра фіналу Ліги Європи з футболу закінчилася! Рахунок основного часу 0:0, у додаткових таймах теж не було голів і гра закінчилася після пробивання після матчевих пенальті — у підсумку перемогла Севілья 4:2.