12. 04. 14. Прем’єр — Ліга. 25 тур. ЦСКА — Урал. Як зіграли?

Сентябрь 30, 2015 | Розділ: спорт
Відповідей: 4
  1. Просто Хома:

У матчі 25-го туру російської прем’єр-ліги московський «ЦСКА» на своєму полі переграв єкатеринбурзький «Урал» з рахунком 1:0. Єдиний м’яч у складі армійців на 17 хвилині матчу провів Ахмед Муса.

В подальшому армійці лише підтвердили свій, раніше набутий статус, самої прагматичної команди чемпіонату, яка домагається перемоги мінімальними силами. Підопічні Леоніда Слуцького лише пару раз створювали гольові моменти, не дозволивши супернику наблизитися до своїх воріт. У підсумку закономірна перемога з очікуваним рахунком.

2. Dushe [6.6 K]:

Рахунок був 1:0 на користь ЦСКА. Головний тренер столичної команди зазначив, що «В цілому важка була гра» Гол забив Ахмед Муса на 17 хвилині. Попередження отримали Вернблум, Фідлер, Асеведо, Єрохін. В активі ЦСКА — 49 очок. «Уралу» — 24.

3. дольфаника:

Зіграли на користь ЦСКА, загальний рахунок 1 : 0, гол на 17-ій хвилині забив Ахмед Муса.

Про перемогу кажуть, що вона закономірна, клас ЦСКА видно.

Це фотографії Муси за миті до голи, зараз він візьме м’яч від пасу Думбія і переможний гол у ЦСКА в кишені. Як сказали коментатори, майстерність воротаря викликало сумніви в цьому моменті, зіграв незрозуміло